PUBG’de İsim Nasıl Değiştirilir Ve Görünüşünüzü Nasıl Sıfırlarsınız?

En popüler battle royale tarzı oyunlarından biri PC’den mobil cihaza mükemmel bir geçiş yaptı. Android’de PUBG Mobile popülerliğini hızla arttırıyor. Oyun harika ama mükemmel değil. PUBG Mobile hesabımı, ismimi ve görünüşümü kurma deneyimimi ele alalım.

Facebook üzerinden giriş yapmıştım, oyun hesabım benim Facebook adım oldu. Kim gerçek ismiyle oyun oynar ki? Hiç kimse. Görünüşümü de özelleştirmeden direk oyuna giriş yaptım. Ne düşünüyordum inanın bende bilmiyorum ?

Eğer sizde benim gibiyseniz, görünüşünüzle birlikte PUBG Mobile’da adınızı nasıl değiştireceğinizi bilmek isteyeceksiniz. İşte bu yazıda Pubg isminizi ve görünüşünüzü nasıl değiştireceğinizi anlatıyorum.

Görünüşünüzü Nasıl Sıfırlayabilirsiniz ?

İyi haber, görünüşünüzü sıfırlamak oldukça kolaydır. Tencent Games, oyuncuların oyunu oynarken görünüşlerini sürekli değiştirmek isteyeceğini biliyor. Bunu yapabilmek için öncelikle oyun içi para birimlerinden biri olan 3,000BP kazanmanız gerekir.

Paranız varsa, sadece aşağıdaki talimatları izleyin:

Uygulamanın ana ekranını açın. Alttaki menüden Envanteri seçin. Karakterinizin hemen yanında görünen ‘Görünümü Sıfırla’ tuşuna dokunun. Karakterinizde istediğiniz değişiklikleri yapın ve Tamam’a dokunun. Değişikliği yapmak ve BP’yi harcamasını onaylamak için Satın Al’a dokunun. Kesin miktar, yaptığınız değişikliklere göre değişebilir. İşte karakterinizin görünüşünü sıfırlamak bu kadar kolay.

Advertisement

Pubg İsminizi Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Uzun süredir pubg isim değiştirmesini yapamadım. Önceden oyunun içerisinde isim değiştirmek için için bir yöntem yoktu.

Neyse ki, bir dizi güncellemeden sonra, adınızı günde bir kez değiştirmek için bir yöntem eklediler: İsim değiştirme kartları! İşte nasıl yapıldığını anlatıyorum:

Uygulamanın ana ekranını açın. Alttaki menüden Envanteri seçin. Sağ taraftaki sandık simgesine dokunun. İsim değiştirme kartı seçeneğine ve Kullana dokunun. Yeni adınızı girin ve Tamam’a dokunun. Unutmayın isminizi günde sadece bir kez değiştirebilirsiniz.

İsim Değiştirme Kartına Nasıl Sahip Olabilirsiniz ?

İsim değiştirme kartını tam olarak nasıl sahip olabilirsiniz? Muhtemelen hesabınızda zaten var! Seviye yükseldiğinizde ödül olarak isim değiştirme kartı oyunculara verilmektedir.

Bu kadar şanslı olmayanlar için, mağazada isim değiştirme kartını 180UC ödemeyerek satın alabilirsiniz. Bu, dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak yaklaşık 5 dolar eder. Ayrıca her sezon Royale Pass saflarınızı yükselterek az miktarda UC kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir